e-VERUM logo

Проект "Зелений Лист"

(Онлайн-бібліотеки видавництва GreenLeaf з питань економіки, сталого розвитку та відповідального менеджменту)

Мета проекту: Створення навчального та наукового потенціалу в галузі сталого розвитку та відповідального менеджменту для навчальних закладів економічного профілю, науково-дослідних організацій, підприємств, бібліотек та інших установ (у співпраці з провідним видавцем наукової літератури в цій галузі, компанією GreenLeaf Publishing, Велика Британія).

Пакет послуг, що надаються в рамках проекту: передплата на онлайн-бібліотеки The Greenleaf Online Library (GOL) та The Sustainable Organization Library (SOL) видавництва GreenLeaf на платформі IngentaConnect.


Головні особливості онлайн-бібліотек, що входять до пакету послуг

Повнотекства база книжкових та журнальних публікацій, виданих GreenLeaf Publishing та їх партнерами по всьому світу, є найбільшою в світі спеціалізованою колекцією опублікованих матеріалів з проблем сталого розвитку. Компанія GreenLeaf Publishing видає щороку близько 50 найменувань книжок, та ряд журналів, серед яких
     - Journal of Corporate Citizenship;
     - Business, Peace & Sustainable Development;
     - Building Sustainable Legacies;
     - Journal of Applied Management and Entrepreneurship;
     - Journal of Sustainable Mobility;
     - Annual Review of Social Partnerships

та ін.

Розвинені можливості пошуку окремих розділів книг і журнальних статей роблять цю колекцію, що містить численні міжнародні тематичні дослідження, ідеально пристосованою для навчання і наукової роботи.

Основні теми публікацій

Галузі, що охоплюються:

Технічні специфікації:

Детальніше див. The Greenleaf Online Library & The Sustainable Organization Library (англ.)

Корисні посилання


Опис онлайнових бібліотек

The Sustainable Organization Library (SOL) version 4 (content to end 2015).

764 найменування з кінця 1990-х років по 2015 від Greenleaf Publishing та партнерських організацій. SOL є найбільшою в світі колекцією в галузі сталого розвитку, відповідального менеджменту та суміжних областях. Включає в себе численні тематичні дослідження, а також кілька повних журнальних архівів.

The Greenleaf Online Library (GOL) to end 2015.

363 найменування з недавнього архіву Greenleaf, в тому числі ряд книжок-бестселерів, літературу з питань сталого розвитку в індустрії моди, продуктів харчування, технології, урбаністики. Випуски за 2010-2015 рр журналів, що видаються Greenleaf Publishing.

The DōShorts Collection

50 найменувань з 2013 по 2015 рр. порівняно невеликих професійно орієнтованих публікацій.

Greenleaf Portfolio 2016.

55 найменувань, що включають літературу з питань інновацій, гендерних проблем, обліку тощо. Випуски за 2016 р. журналів, що видаються Greenleaf Publishing.

Greenleaf Portfolio 2015.

51 назви, що включають літературу з питань бідності і боротьби з корупцією, сталого розвитку в світі моди, готельного господарства, видобувної промисловості, а також спеціальна колекція з відповідального менеджменту в Італії. Випуски за 2015 р. журналів, що видаються Greenleaf Publishing.

Детальніше див. GreenLeaf Product description (англ.)


Фінансові умови передплати

Див. GreenLeaf Financial terms (англ.)

Тестовий доступ надається за окремим запитом.


Автентифікація приналежності користувача до Організації-споживача

Перевірка приналежності кінцевого користувача до певної організації може проводитись у два основних способи:

  1. За ІР-адресою. Доступ надається будь-якому користувачу, що робить запит на послугу з певного діапазону ІР-адрес, закріплених за організацією-клієнтом.
  2. Через Shibboleth. Ідентифікація та автентифікація кінцевого користувача проводиться на сервері Організації-споживача за допомогою акаунта і пароля. Тільки після такої автентифікації запит перенаправляється до постачальника послуг. Ця технологія реалізується за допомогою програмного забезпечення Shibboleth (або аналогічного), встановленого на серверах Організації-споживача (який в даному контексті іменується постачальником посвідчень, Identity Provider, IdP) та постачальника послуг (Service Provider, SP).

Детальніше див. Автентифікація кінцевого користувача при наданні доступу до онлайнових інформаційних ресурсів